پایگاه خبری تحلیلی کرمان نیوز .......Kerman News
  
 اولین پایگاه خبری - تحلیلی مستقل در استان کرمان/ تا نخواهیم نمی توانیم/ وبلاگ شخصی روزنامه نگار کرمانی محمد هادی شجاعی
 
آرشیو
موضوع بندی
 
چهارشنبه 21 تیر‌ماه سال 1391
برگزاری جلسه تعین تکلیف خانه مطبوعات استان کرمان

به منظور بررسی مسائل پیش امده در خصوص خانه  مطبوعات استان کرمان جلسه ای از ساعت 9 صبح امروز با حضور پاک ائین مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت ارشاد و مهدی محبان مدیر کل امور استانهای وزارت ارشاد در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان و با حضور سعیدی مدیر کل این نهاد  اغاز شده است.


به گزارش کرمان نیوز ، سید ابراهیم یزدی ( مدیر اسبق این تشکل ) و آذر همتی (عضو سابق شورای مرکزی این تشکل) نیز به این جلسه که گویا کلیه اعضای شورای مرکزی خانه مطبوعات نیز حضور دارند دعوت شده اند .

اخبار واصله حکایت از آن دارد که 2 عضو مستعفی خانه مطبوعات بنا به درخواست مدیر کل امور استانهای وزارت ارشاد  در این جلسه حضور یافته اند .

بنا بر اخبار واصله مهدی محبان که اولین مدیر کل فرهنگ و ارشاد دولت دکتر احمدی نژاد در استان کرمان نیز بوده است و صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه معراج نیز می باشد بر اساس حکمی از سوی دکتر مسعود پور معاون وزیر ارشاد به منظور بررسی و تعین تکلیف موضوعات پیش آمده پیرامون مسائل خانه مطبوعات استان کرمان به همراه پاک ائین مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت ارشاد به کرمان سفر کرده است.

هیچ یک از خبرنگاران رسانه های گروهی به این جلسه دعوت نشده اند .برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 1167633


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 
*