پایگاه خبری تحلیلی کرمان نیوز .......Kerman News
  
 اولین پایگاه خبری - تحلیلی مستقل در استان کرمان/ تا نخواهیم نمی توانیم/ وبلاگ شخصی روزنامه نگار کرمانی محمد هادی شجاعی
 
آرشیو
موضوع بندی
 
پنج‌شنبه 9 شهریور‌ماه سال 1391
لزوم رسیدگی به مباحث توسعه استان فارغ از مسائل سیاسی

* دکتر زاهدی : نباید اختلافات سیاسی، دلیلی برای عقب ماندگی استان شود

 رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان، پنجشنبه گذشته در مصاحبه ای رسانه ای به تشریح مصوبات جلسه یکماه گذشته نمایندگان استان با غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون مسائل و وضعیت معادن و صنایع استان، شرکت ملی مس و صندوق بازنشستگی مس پرداخت.
به گزارش حدیث کرمان، دکتر محمدمهدی زاهدی در ادامه بااشاره به لزوم رسیدگی به مسائل و مباحث توسعه ای استان فارغ از نگاههای سیاسی گفت: در توسعه استان فارغ از مسائل سیاسی، فعالیت خواهیم نمود.
او اظهارداشت: حتی اگر لازم باشد از افرادیکه از لحاظ سیاسی نیز با آنها تفاوت دیدگاه داریم، اما در مسیر توسعه استان از آنها خواهش خواهیم کرد تا بیایند و در زمینه های موردنظر همکاری کنند.
نماینده کرمان و راور گفت: نباید اختلافات سیاسی، دلیلی برای عقب ماندگی استان شود و باید همه با هم باشیم تا استان در مسیر توسعه و پیشرفت تکان جدی بخورد. رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد:‌ باید با اتحاد و همدلی در جهت توسعه گام برداریم.
او افزود: هنر ما باید آینده سازی باشد و من با این موضوع که نوک حمله را به سمت مدیران گذشته بگیریم و دائم دیگران را سرکوب و سرزنش کنیم موافق نیستم، بلکه باید با تعامل به سمت موفقیت، پیشرفت و توسعه حرکت کرد.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 1167633


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 
*