پایگاه خبری تحلیلی کرمان نیوز .......Kerman News
  
 اولین پایگاه خبری - تحلیلی مستقل در استان کرمان/ تا نخواهیم نمی توانیم/ وبلاگ شخصی روزنامه نگار کرمانی محمد هادی شجاعی
 
آرشیو
موضوع بندی
 
پنج‌شنبه 11 خرداد‌ماه سال 1391
خانه مطبوعات و رسانه های کرمان به ثبت نرسیده است

 

مسئول ثبت شرکت های کرمان با اشاره به ضرورت ثبت اساسنامه خانه مطبوعات کرمان گفت: تاکنون خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمان به ثبت نرسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که طبق اساسنامه جدید خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمان، تشکیل این خانه و اعتبار مفاد اساسنامه آن منوط به ثبت آن در اداره ثبت شرکت های استان است ، اما مسئول ثبت شرکت های کرمان گفت : خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمان به ثبت نرسیده است.

اسماء فرج پور در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمان افزود: نام خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمان با پیگیری های صورت گرفته در واحد تایید نام ثبت اسناد و املاک کشور تایید شده است اما این خانه به ثبت نرسیده است.

وی گفت: پس از تایید نام، هیئت مؤسس این خانه می بایست مدارک لازم را ارائه می کردند تا مراحل ثبت قانونی آن طی شود که تاکنون این امر صورت نگرفته و خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمان به ثبت نرسیده است.

مسئول ثبت شرکت های کرمان تصریح کرد: تنها در سال 1383 خانه مطبوعات استان کرمان (طبق اساسنامه قدیم ) به ثبت رسیده است و خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمان پس از تایید نام به ثبت قانونی نرسیده است.

فرج پور افزود: باید مدارک لازم در این زمینه، توسط هیئت مؤسس ارائه و پس از طی کردن مراحل قانونی به ثبت برسد.

طبق اساسنامه جدید خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمان، مفاد اساسنامه این خانه، پس از ثبت در اداره ثبت شرکت های استان معتبر است.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 1167633


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 
*